اینجا تاپیک ای تک دیگر توریستی.

موزه های با شکوه مانند موزه لوور موزه عروسک، موزه جعلی مکان اصلی جاذبه هستند. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. Aldabra لاک پشت غول پیکر، سیشل آن بهشت بر روی زمین برای دوستداران زیبایی طبیعی واقعا است. فقط یک کلمه از احتیاط, اگر چه. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. شما به هر یک از این با توجه به منافع و میل کنید. اگر شما به دنبال یک تجربه آدرنالین-پمپاژ، سپس کرالا انواع پرماجرا بازی ارائه می دهد. آفات به سادگی می تواند لحظه ای برای شما را خراب کردن. نیز وجود دارد برخی از daredevilry بازی alongside―this است در قالب چند جوانان تایلندی دادن آتش دستکاری نشان می دهد. وجود دارد چندین مکان از جاذبه اینجا، مانند 'بالا سنگ' شش سطح سکوی دید، 800 فوت بالاتر از خیابان در میدان راکفلر، از جایی که شما مشاهده دیدنی این شهر می، کامل اندازه اسکلت دایناسور واقعی نمایش داده شده در نیویورک جدید – موزه تاریخ طبیعی شهر آتش موزه، ساختمان امپایر استیت، و ان بی سی استودیو پشت صحنه بروید و مجموعه را مشاهده کنید که در آن عمل صورت می گیرد.

ما تماشا کنید و صبر کنید بدون موفقیت. اینجا انگار هنوز یک توریست های دیگر. برای دوره در Trang جزایر آن دشوار به فکر میکردم بد، صلح چنین فضا و شرایطی که جمعیت پر است. نه هنگام سفر تا قله تا لذت بخش، پیاده روی در امتداد دنباله جنگل سرد مرور سیستم مانند پیچ و خم از غارها خودمان تا صخره در نردبان چوبی کشیدن و بالا رفتن بیش از سنگ های آتشفشانی ناهموار بود. و پاداش های فراوان و بستر های نرم افزاری در سراسر جزیره جنگلی و در امتداد ساحل Libong, از جمله مسجد و اسکله در روستای Baan Na دنبال است. در سراسر اقیانوس درخشان چند جزایر بیشتر وجود دارد. تمام این Trang جزایر می گوید یاد آن، با افتخار. هر جای دیگر پیاده روی داغ و ديدگاه استثنایی مانند این احتمال mobbed شده باشد خواهد بود. در اینجا وجود ندارد یک توریست های دیگر. صلح چنین فضا و شرایطی که جمعیت برای دوره در Trang جزایر است. دیگر جزایر تایلند از پوکت به کوه تائو، گاهی اوقات می تواند با 30 میلیون بازدید کننده بین المللی است که تایلند هر سال آمار تاخت و تاز کردن احساس اما هر چند شناخته شده توسط سرزمین اصلی Thais, خارجی ها 171,498 تنها به شناخته شده, کم جمعیت Trang جزایر می آیند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://sea-globe.com/trang-islands/

مقصد تعطیلات زمستانی در ایالات متحده آمریکا عبارتند از: کالیفرنیا گرجستان، تگزاس لوئیزیانا می سی سی پی و بسیاری از کشورهای دیگر. ماسايي مارا ملی رزرو برای مردم محلی، آن است 'مارا' واقع در جنوب غربی کنیا. Speedboats گران تر به حال اجاره و شما هزینه بین BSD 100-200. آب اینجا که همچنین مناسب برای قایقرانی باعث روشن و آرام، است. برای دیگران، کابل ماشین کار در طول سال. و این یکی از چند کشور در جهان که در آن شما دریافت می کنید به مساجد و کلیساها و کاخ ها همه در مجاورت است. برای دوستداران طبیعت سوئیس یکی از رومانتیک ترین نقاط تعطیلات در جهان است. شما ممکن است یکی را از لیست زیر انتخاب کنید: پارک ملی امبوسلی یا ماسايي مارا بانک ملی در پارک ملی سرنگتی در تانزانیا و کنیا،. در اینجا، شما می توانید زیبایی طبیعت و تنوع فرهنگ و سنت لذت ببرید.