در عوض، من استفاده از آن زمان به عکس ضربه محکم و ناگهانی.

کتاب خط با بهترین نرخ و دریافت تاییدیه فورا. بسته به محل رفت و آمد مکرر شما شرایط آب و هوایی و ترافیک در روز تور شما شما را به رفت و آمد مکرر شما حدود 1 تا 1.5 ساعت بعد خواهد رسید. پیاده روی آرام glimpses از به نظر طبیعت افسانه را نشان می دهد. مکان های مقصد نهان برای مردم هستند. پوکت تور مستقیم تر مورد بررسی 22 سپتامبر سال 2016 از طریق موبایل نمی داند خوشحال است که بروشور گفت ما به بیرون هتل در 5 pm. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی وارد خواهد شد. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. پوکت اهنگ خیالی نشان می دهد یکی از بهترین نمایش در پوکت است. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر را در چانگ سدیم خلیج است. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم.

میمون ساحل فی فی جزایر راک شتر 5:25 راک شتر قوز کردن شتر کوچک از سنگ آهک جزیره از آبهای نزدیک Ao Nui ساحل خلیج ظاهر است. به نظر می رسد برخی از تورهای وجود قایقرانی بروید. Ao Nui ساحل خلیج 3:49 Ao Nui ساحل خلیج یارو دوست داشتنی با رنگ آبی زیبا است. برای زیر آبی فوق العاده است. پس از therun در با شپش دریایی تنها یک چهارم از مسافران قایق تصمیم به خطر دوباره زیر آبی. من یکی از آنها بود. در عوض، من استفاده می شود که زمان به عکس ضربه محکم و ناگهانی. Ao Nui ساحل خلیج جزیره بامبو 4:13 جزیره بامبو سواحل bywhite شن و ماسه جزیره زیبا احاطه شده است. بسیاری از سرعت قایق اسکله در سواحل, که مسافران برای picniclunch شوم. گسترش Ourlunch بزرگ بود. آنها حتی ظرف جداگانه برای گیاه خواران بود.

Http://grrrltraveler.com/phuket-2/phuket-to-phi-phi-islands-speedboat/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اگر شما می خواهید چیزی متفاوت خصوصی منشور کرجی به جزایر فی سرعت قایق برای گروه های کوچک و بزرگ برای غواصی و شنا و غواصی را. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. مایا خلیج است که واقعا یک مکان با شکوه است! باید انجام دهید! 07:30 صبح – خروج از دفتر رویال پوکت مارینا و یا خصوصی مارینا در Krabi غار ندا – غار پنهان در جنگل حرا. کرجی به مجمع الجزایر Krabi و گشت و گذار عمده نقاط از جمله معروف sandbank، ویک مالایی بین شیر و ماه جزایر ساحل گیرترین مجمع الجزایر آندامان بند ساحل و ساحل لنگ، قطعه اخریک اهنگ و مرغ جزیره کشف. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? تور پوکت و فعالیت - جنگل نوردی، غواصی و یا به سادگی گشت و گذار چیزی صفحه ▾ تور جزایر سفرنامه چیزی جزایر تور برنامه سفر به اطمینان از بهترین روز ممکن است و برای انجام بهترین برای جلوگیری از جمعیت – برنامه سفر تور جزایر ما چیزی در سنگ تنظیم نشده است. • برای مهمانان از خان لا 06:30 بعد از ظهر در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به خصوصی اسکله در خان لا • برای مهمانان از پوکت 06:30 بعد از ظهر در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به پناهگاه قایق بادبانی بسته به گناه سارا پل برای زمان حمل و نقل زمینی کمتر است. 07:30 صبح حرکت به جزایر چیزی توسط کرجی ورود 09:00 صبح در پارک ملی جزایر غواصی 2 - 3 بار با هم دقیقه بازدید از جزایر و سواحل پارک ملی خلیج در پیک نیک رفتن، اردک دونالد ناهار در ساحل غذا تایلندی راه رفتن به نمای سنگ قایقرانی چند نقطه 04:30 بعد از ظهر چیزی ورود خان لا اسکله، انتقال به هتل 04:30 بعد از ظهر ورود به پناهگاه پوکت قایق بادبانی ، انتقال به هتل شما می خواهم به کتاب خط?