در حالی که ویژگی های جنوب یک آرایه بی پایان از زیبا جزایر و سواحل شمال سرسبز کوه و رودخانه وحشی است.

گنجینه های آرام جمع میان Dommotion بانکوک در انتظار کشف. تسهیلات از bungalows و ویلاهای محدوده به 5 ستاره بوتیک استراحتگاه و مناسب برای تمام بودجه است. Suvarnabhumi حالا دسته همه بین المللی و داخلی پرواز به و از بانکوک. ما می خواهیم شما را به کمترین میزان ممکن برای اتاق خود پرداخت. تایلند کشوری زیبا است ارائه چیزی برای همه: سواحل زیبا فرهنگ تاریخی و موزه هنرهای پر جنب و جوش خوب شب زندگی و یکی از غذاهای بهترین در جهان. هتل های تایلند مقصد پر در شماره عضویت برای شما انتخاب شده برنامه هنگام تکمیل رزرو خود را گرم. هنگام استفاده از pagoda.com برای سفر بعدی خود را به تایلند رزرو معاملات شیرین هستند فقط با یک کلیک دور.   مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. Satangs بخش چهارم 1 هستند و به طور گسترده ای استفاده می شوند. پایین ترین نرخ های محلی در تایلند سریع و آسان به کتاب هتل در تایلند مهمان میانگین ارزش: عالی 9 lebua در امور خارجه برج هتل امور واقع است در بانکوک ساخت آن را یکی از بهترین هتل ها در شهر کيش.

برناردو کابوت Estarellas ارشد معاون آسیا و اقیانوسیه Melia هتل بین المللی گفت: "ما اعتماد به نفس زیادی به همکاری با دارایی جهان راه اندازی نام تجاری هتل Melia & استراحتگاه در مقصد پر رونق مانند بانکوک، می دهد". "استراتژی ما باید با شرکای اصلی محلی است که دید ما، فلسفه و فرهنگ حتی بیشتر است تا زمانی که ما داریم دوم ورود ترین کشور در جنوب شرقی آسیا بازدید همراه است. معتقدم Melia هتل بین المللی سابقه بی عیب و نقص از 60 سال در مدیریت هتل و فرهنگ اسپانیایی سرویس ما برای رسیدن به رشد در حالی که ارائه یک تجربه بی بدیل مهمان اجازه خواهد داد." مدیریت تحت نام تجاری هتل Melia & استراحتگاه هتل مجلل و با نام تجاری جدید نمونه کارها را این شرکت در حال حاضر قوی از استراحتگاه های شهری سراسر جهان تقویت خواهد شد. بانکوک Melia مجموع 315 لوکس اقامت مهمان و پیشنهاد استثنایی F & ب ها اسپا امکانات، مرکز تناسب اندام و جلسه تسهیلات، ویژگی های مکمل بازی توسعه فضای خرده فروشی و دفتر. "ما به گسترش روابط ما با Melia، علاوه بر این ویژگی سوم خوشحال هستند. ما متعهد به آوردن بهترین مهمان نوازی به تایلند ایستاده و قویا بر این باورند که Melia بانکوک را بیشتر دید ما ایجاد محصول منحصر به فرد و خدمات ارائه شده برای ما مهمان."استیفن گراور Nishant رئیس اجرایی دارایی جهان گفت. Plied با یک محل مرکزی در قلب Sukhumvit توسط معابر شهر و 30 دقیقه از Suvarnabhumi فرودگاه بین المللی بانکوک Melia گرانت مهمان آسان به بانکوک بازار سرگرمی فوق العاده مسکن مجتمع مدرن (از جمله دو پارک)، تجاری و مسکونی و دفاتر دسترسی خواهد شد. ترمینال 21; و پارک Benjasiri. Melia هتل & اقامتگاههای تفریحی، تجاری بین المللی ترین این گروه دارای خواص 126 در سراسر جهان و بیش از 30 سال حضور در آسیا; و بانکوک Melia هنوز reaffirmation دیگری از تعهد شرکت به منطقه. نام تجاری بسیار ارزشمند است توسط مسافران در سراسر جهان و توسط تجارب شخصی از طریق آن فرهنگ "شور و شوق برای سرویس".

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079789.html

مقدار زیادی از تکمیل سفید شن و ماسه سواحل برای آرامش بخش، هر دو غواصی honeymooning و غواصی صخره های مرجانی مانند فی کخ کخ Samui چیزی جزیره و غیره. شلوغ بانکوک, پایتخت پادشاهی است وسیع مسحور وز شهر با بشریت. کشوری که در آن سفر با ارزان است و چیزی برای همه وجود دارد است. พัทยา Krabi هتل Krabi راهنمای Krabi نقشه پاتایا است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند. بدانید که اگر شما مجبور به پرداخت بیشتر? تایلند کشوری زیبا است ارائه چیزی برای همه: سواحل زیبا فرهنگ تاریخی و موزه هنرهای پر جنب و جوش خوب شب زندگی و یکی از غذاهای بهترین در جهان. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. در حالی که ویژگی های جنوب یک آرایه بی پایان از زیبا جزایر و سواحل شمال سرسبز کوه و رودخانه های وحشی است. خوش آمدید به تایلند سرزمین لبخند; کارت پستال براق به تصویر کشیدن که در آن کشور است خود را به عنوان متنوع و دیدنی است.