زمستان است زمان برای لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی.

تعطیلات بهترین راه برای تقویت روابط خود را با دوستان و خانواده است. زمستان هم به لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی. سپس یکی از بزرگترین موزه جهان، موزه لوور وجود دارد. همچنین Moravske Toplice شهر آبگرم است که هزاران نفر از گردشگران به جذب سالانه بسیار معروف است. اگر شما بچه ها است که بیش از 12 سال سن، شما همه خانواده غواصی یا قایق سواری white-water بروم. آن زمستان نسبتا گرم از بیشتر از اروپا است که آن را یک انتخاب خوب برای تعطیلات زمستانی است. نفس هات اسپرینگز، روستاهای زیبا، تاریخ غنی، mouthwatering غذاهای دریایی، و برخی از بهترین سواحل در جهان، همه هستند اینجا. تا به امروز، استخر را می توان به عنوان خصوصی استخر استخر استخر ویلا استخر سرپوشیده و در فضای باز وان داغ استخر بی نهایت استخر طبیعی و بسیاری از بسیاری دیگر طبقه بندی است. جاذبه های دیگر در کرالا عبارتند از: مسابقه قایق آیورودا ماساژ، معابد، tamed فیل، یوگا، رقص سنتی، جواهر، لباس، ادویه جات، mouthwatering دسر و غذا تند. جزیره مشهور برای استراحتگاه لوکس ورزشهای آبی و محور آن است.

این بازار تشکیل شده از مغازه های کوچک لذت فروش محلی، تازه تولید و همچنین خرده ریز و سوغاتی، ضربه با مردم محلی و جهانگردان است. در مقام دوم Nacpan ساحل در ال Nido فیلیپین است که بازدید کننده ترافیک پرش 218 درصد از سال گذشته شاهد Nguyen رنگ خیابان در شهر هوشی مین ویتنام دنبال است. مقصد محبوب با گردشگران سنگاپور نیز ساخته شده در لیست از جمله اواسط دره مگامال در کوالالامپور کولا، (15، 92 درصد افزایش)، تپه میمون در شهر پوکت, تایلند (9، 117 درصد افزایش) و Krabi بازار شب آخر هفته در شهر Krabi, تایلند (10, 116 درصد افزایش). لیست کامل به شرح زیر است: 1. Sindhu بازار، Sanur اندونزی 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین 3. نگوین رنگ خیابان، شهر هوشی مین، ویتنام 4. خالخال موزه هنر شهر Antipolo، فیلیپین 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند 6.

Http://www.todayonline.com/lifestyle/more-interest-outdoor-markets-and-natural-attractions-among-travellers شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

✤ از آن مساحت 135.86 مایل مربع، تنها 0.05 مایل مربع 0.03% آب است. ✤ نظریات، فحشا است نه قانونی در وگاس. ✤ لا وگاس است خواهر 6 شهرستانها: آنسون کره جنوبی شهر ججو کره جنوبی چین، Huludao پوکت تایلند آنجلس شهر فیلیپین و ترکیه Pamukkale. طوری که شما می توانید یک تعطیلات بزرگ بدون نیاز به رایت سوراخ در جیب شما می توانید بهترین گرمسیری لکه تعطیلات برای خانواده ها همراه با لکه تعطیلات فوق العاده برای خانواده بودن، این نیز برخی از گزینه های مقرون به صرفه تر از, انتخاب هستند. به غیر از قسمت واقعا بزرگ برای خانواده بودن، در کل بچه ها به ویژه آن بیش از حد دوست دارم. برای تجربه معتبر خاورمیانه و معماری خیره کننده آن شناخته شده است. اسپانیا جاذبه های ساحلی مختلف، تامیل ساحل در شمال غرب ضربه بزرگ با مردم محلی و گردشگران است. اجرای Kathakali وال لام کالی مسابقه قایق و Kalaripayattu زناشویی سخت ترین هنر استاد در اجرای برنامه های جهان هستند تنها برخی از آنهایی که مهم است. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده، و فکر می کنید که اندازه آن است که حتی دولت های دیگر در ایالات متحده بیت! کاروسو بلمونت هتل واقع در شهر Ravello، ایتالیا، ترکیبی از تجمل و رفاه و آسایش و احساس باور نکردنی شناور در میان ابرها را ارائه می دهد.