راهنمای خود را نیز به ترتیب سفر روز به نزدیک گروه اشتهای خود را برای خورشید بوسید سواحل جزیره اگر سواحل جمتین و پاتایا سواحل جیغ است.

دیوید هنگ، مدیر کل و سرمایه گذار در پروژه افزود: "این محل به نور طبیعی است که پرورش جلبک ها در آکواریوم به خانه بیش از 4000 حیوانات دریایی, متشکل از بیش از 200 گونه مختلف از منطقه و همچنین برخی از موجودات نادر از خارج از کشور, را قادر می سازد". راهنمای خود را نیز به ترتیب سفر روز به نزدیک جزیره گروه اگر سواحل جمتین و پاتایا در سواحل را تیز کردن اشتها برای خورشید بوسید سواحل است. واقع در طبقه سوم رویال پلازا باغ مجاور ریپلی را باور کنید یا نه! نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. تور پاتایا منحصر به فرد با ToursByLocals کتاب. پاتایا شب زندگی واقعا محبوب خود خیابان راه رفتن پاتایا است که احتمالا هیجان انگیز ترین خیابان جهان را ببرید اگر مانند است. ما شما را به بالی لی هال که ارائه می دهد نمایش تماشایی چه عظمت پاتایا خلیج است و فراتر از آن را. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. به عنوان revellers کشف آن صحنه زندگی شب برق که در آن نوشیدن و مهمانی تا سحر ادامه پس از تاریکی، اقدام به خیابان ها، مبدل می شود. قطعا وجود دارد واقعا ارزان ادامه مطلب...

ساحل و snorkeling (هیچ jetskis برای اطمینان) 2. Nong Nooch 3. یکی از شب، تیفانی، شاید نشان می دهد. در حال حاضر، من باید دو گزینه برای حمل و نقل: من ماشین اجاره ای را با من داشته باشد، اما من ترجیح می خواهد به استخدام تاکسی. ما همچنین به شروع زود هنگام 6ish و بازگشت دیر باز است. من سعی کردم برای پیدا کردن تورهای بسته بندی شده از بانکوک است که این جاذبه های، اما ظاهرا هیچ فایده های پوشش می دهد. در حال حاضر, اینجا است که من نیاز به کمک برخی از: 1. ما می تواند در پاتایا خود، به جای رفتن به یکی از جزایر snorkel? ارزش رفتن به Koh larn است؟ من نجف Koh Larn بشنوم. دلیل من این درخواست زمان تورهای جزیره/لوله نیست را می توان به Nong Nooch.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293919-i9439-k6512847-Advice_on_one_day_Pattaya_tour_from_Bangkok-Pattaya_Chonburi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

با این حال،. EWARE. O STRAGGLERS... که ولگرد از گروه های خود را! تور پاتایا منحصر به فرد با ToursByLocals کتاب. این ساحل طولانی تا حد زیادی راست 6 کیلومتر، برخی از کیلومتر 4 جنوب پاتایا, قابل توجه ترین چند سواحل جنوب رفت و آمد مکرر است. سپس ادامه بازدید کردن دولت از هنر اکریلیک تونل زیر آب است که به تقسیم 3 مناطق. ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3D از طریق هر ضربه قلم مو مسحور خود کشیده می شد. آن دارای بیشترین تعداد بنگال تربیت با موفقیت توسط مزرعه خود را شامل. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است.