این کلاهبرداری ها شامل بسته های تور در قیمت پایین سنگ برای گردشگران چینی است که پس از آن مجبور به خرید کالا و خدمات با قیمت های متورم و یک تکنیک است که اجازه می دهد تا اپراتور برای جبران هزینه های اولیه بسته ارزان به فروش می رسد.

در ساحل خصوصی تنظیم به شما زمان بیشتری را صرف است. تاتی قفقاز ورودی مجوز 34/01249 خط تلفن/WhatsApp + 66 84 745 8833 Krabi خط ساحلی زیبا متشکل از صدها جزیره و یکی از دارایی های جذاب این استان با صخره سنگ آهک قوی نرم سواحل شنی سفید رنگ کوچک coves و جزایر دور از ساحل است. صخره قوی در اطراف تالاب زمرد سبز. استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه پودر سفید. مقدار زیادی از زمان برای کشف یک جنگل از درختان انجیر هندی چند هزار ساله وجود دارد. را شنا منحصر به فرد از طریق تونل را وارد تالاب با mangroves و ساحل. این سفر می تواند به عنوان خصوصی تنها - سرعت یک قایق را فقط برای گروه خود یک قایق رانی + یک دست و پا زدن راهنمای حل و فصل / 2 نفر، انعطاف پذیری بالا زمان برای رفتن/بازگشت به این سفر، شما می توانید تمام جزئیات را ملاقات کنید و تا زمانی که لازم است در محل زندگی می کنند... برای دادن ایده از آنچه انتظار تیم Phuket.Dom سخت به بازرسی و بررسی این تورهای فوق العاده کار کرده است: از جزیره-رقص اطراف فی به cruising در چانگ Na به تلویزیون های سواری در ساحل شرقی این جزیره و بیشتر, شما قطعا چیزی برای سلیقه شما در لیست ما را از تور بهترین 10 در پوکت پیدا کنید.

این کلاهبرداری ها شامل بسته های تور در قیمت پایین سنگ برای گردشگران چینی است که پس از آن مجبور به خرید کالا و خدمات با قیمت های متورم و یک تکنیک است که اجازه می دهد تا اپراتور برای جبران هزینه های اولیه بسته ارزان به فروش می رسد. برخی از اپراتورهای حتی پیشنهاد کرد که این وزارتخانه هدف از اجناس چینی امسال به 10 میلیون از 7.9 میلیون سال گذشته افزایش احتمال از دست رفته به علت کاهش سرعت در واردان ناشی از سرکوب شد. Yuthasak Supasorn فرماندار سازمان گردشگری تایلند، تردید در مورد اپراتورهای شکایات درباره میزان تاثیر، گفتن به خبرنگاران است که نیاز آن ادعا های آماری تایید می شود قبل از اینکه چنین نتیجه گیری می تواند کشیده شده بود. با این وجود, کرون نروژ هوا تاثیر در آن پروازهای چارتر بین چین و تایلند با پرواز فرکانس در برخی از مسیرهای این ماه و دسامبر، کمرنگ بودن با توجه به Nuanwan Bhuprasert، مدیر امور مالی از کرون نروژ هوا دیده می شود. در طول سه ماهه سوم کرون نروژ هوا پنج مسیر بین تایلند و چین بر اساس منشور اداره می شود. آنها چنگدو پوکت (پرواز هفت هفته); دان Mueang Yingchuan دان Mueang ناننینگ و دان Mueang-ماکائو-پالائو (هر کدام با یک پرواز در هفته); و پوکت Nantong (سه پرواز در هفته). کرون نروژ هوا شده است مشتاق به بازار گسترده سفر چینی است که تایلند مقصد بالا برای مسافران خارجی ترین می داند. نمایش خطوط هوایی چین به عنوان ابزاری برای رشد در آینده به عنوان نقطه اتکاء فعلی خود را, شبکه داخلی اشباع مواجه است. چین سومین کشور خارجی در حال گسترش کرون نروژ هوا انتشار بین المللی در حال حاضر محدود به میانمار (یانگون) و ویتنام (هانوی و شهر هوشی مین) تبدیل خواهد شد.

Http://www.aviationpros.com/news/12280126/zero-tour-clampdown-hits-nok-air-china-plan شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.  ادامه مطلب... "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. شما ممکن است لا خان به شده به طور منظم و جزایر در حال حاضر چیزی و پارک ملی تورین را دیدم. voyaging فوق العاده است اما همه که بسیاری از تورهای ندارد. میمون ساحل – نام آن را همه--خیره کننده پودر سفید ساحل شن و ماسه با میمون cute کمی در درختان و در ساحل را می گوید. ما ارائه می دهیم "با قیمت" و "خدمات عالی". اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? به راحتی به نفس به عنوان Promthep کیپ درست در نقطه جنوبی جزیره شما همچنین مراجعه کنید، همراه با کیت ديدگاه و شهر پوکت است. پوکت بهشت بر روی زمین است.