آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; یکی از توقف خدمات مقدمات سفر آسان.

راه رفتن در خیابان در جستجوی سرنخ به آن گذشته امپریالیستی و استخدام دوچرخه سوار از طریق روستا کاوش در این منطقه خرابه. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. مقدار زیادی از فقط در مورد همه چیز از طراوت و چالاکی بانکوک به روستاهای دهستان و قبایل تپه به جزایر جنوب روستایی ارائه تایلند مرتب از محل شما یک بار بازدید و طولانی برای برای همیشه لطفا برای است. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. سازمان شریک قابل اعتماد در کشورهای جنوب شرق آسیا; و بهترین تجربه تعطیلات از طول عمر. آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است. ثروت بیشتری توسط این امپراتوری عظیم با قصر بزرگ مزین ساختمانها و معابد بزرگ برجسته در سراسر شهر ایجاد شد. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر.

پر تعطیلات خود را با سفر به فلوریدا استودیو یونیورسال و پادشاهی سحر و جادو. برای سال نو حوا به جهانی CityWalk شب اجرای زنده، مواد غذایی لذیذ و کاباره ها شده. ببینید که چرا: فلوریدا است یکی از پرطرفدارترین مقاصد سفر 11 سال 2016. پورتلند، سمینار پورتلند در بالای لیست مقصد سال نو ممکن است اما پرواز مقرون به صرفه است و تسهیلات کمتر متوسط 79 $ در شب. پرواز از دالاس در حدود هزینه $330 سفر رفت و برگشت. خط لوله PDX در پورتلند میزبان جشن های متعدد به حلقه در سال جدید مانند سیاه و سفید کراوات رویدادهای و قتل رمز و راز را نشان می دهد. 12. لاس وگاس اگر شما در حصار در مورد چه باید بکنید در سال نو، لاس وگاس همه چیز را در لیست خود را داشته باشد. بر خلاف دیگر مقصدهای airfares سراسر تعطیلات بسیار مقرون به صرفه هستند.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این صفحه خوشمزه از رشته فرنگی برنج هم آراسته با بادام زمینی پر از عطر و طعم است و می تواند در خدمت با میگوی تازه مرغ توفو یا سبزیجات. در صورت امکان، متهور با استفاده از گزینه های حمل و نقل محلی و سنتی حالت های حمل و نقل - که معمولا کمتر از اثرات زیست محیطی حمل، حمایت اپراتورهای محلی کوچک و heaps بیشتر سرگرم کننده. تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. جشن سالانه در تایلند، این "جشنواره از چراغ' هزاران فانوس های زیست تخریب پذیر، خانه ساخته شده سفر پایین آبراه تایلند می بیند. تایلند سواحل بالا و استراحتگاه سخت است تصور کنید مقصد خانواده دوستانه از تایلند است. جوامع مبتنی بر کشاورزی مثل برنج رشد ساکنان سیام تایلند به اوایل قرن ششم. ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. اعتقادات بی باک که یکی از بهترین راه برای تجربه یک کشور است با خوردن! ظرف شناخته اما دلیل خوب.