دیگری به ما را انتخاب کنید اجازه دهید ماهی ما می خواستیم برای ناهار سپس در حالی که ما در زمان شنا آن کاملا کبابی.

بانکوک بود سپس به نام سرمايه توسط Chakri عمومی که رم من - اولین پادشاه سلسله کولی. در صورت امکان، متهور با استفاده از گزینه های حمل و نقل محلی و سنتی حالت های حمل و نقل - که معمولا کمتر از اثرات زیست محیطی حمل، حمایت اپراتورهای محلی کوچک و heaps بیشتر سرگرم کننده. مک: صفری. سفر با متهور کمی متفاوت است. به عنوان نسل جوان Thais دمکراتيک تر با نفوذ اندیشه های غربی، از طریق اینترنت و سایر اشکال رسانه و غربى تبدیل، برخی از روش های سنتی از زندگی به مرگ، به خصوص در شهرهای بزرگ ظاهر می شود. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400.

پیاده روی معمولا که در لیست بالا نیست. اما معلوم است که پیاده روی های طولانی غوطه وری ایده آل در حال حرکت آهسته، سنتی فرهنگ از روستا هستند. در نه روز زیر مسیر کومانو، کودو، زیارت گذشته شینتو و بودایی زیارتگاه ها و معابد درب توری ئی عظیم و monasterieson معنوی بودار سفر عالی رهبری ژاپن پیاده روی شرکت پیشگام توسط اساتید آمریکایی با غربی ها نمایش واقعی JapanI خیس تا مناظر زیبا شعار نعمت با راهبان، ارائه شده در زیارتگاه بود بیش از چند لحظه صحبت. جزیره رقص در کرواسی بله، در Dubrovnik در تابستان تاخت و تاز کردن است. بنابراین من در زمان به دریا. جزایر Elaphiti مناسب برای سفر روز است: به غارهای دیدنی شنا باشگاه های داغ ساحل و ناهار سرد کردن نقاط مانند BOWA (مخفف بهترین از همه دسته موجود) در جزیره Sipan. اتاق ناهارخوری پلت فرم غرفه با پرده های billowingwhite محجبه و مواد غذایی ساده می توان است. Waiterfetched زنده جوجه تیغی دریای از دریا، آنها را باز کرد و آنها را با لیمو در بشقاب در خدمت. دیگر ما انتخاب ماهی ما می خواستم برای ناهار، و سپس در حالی که ما در زمان شنا آن کاملا بریانی می دهید. Picnicking در اسرائیل بازدید به تل آویو برای جشنواره لذیذ میچلین ستاره نکردم اما من وعده غذایی به یاد ماندنی ترین سفر ساده بود: پیک نیک در مزرعه آلی بز در جلیل، ساخته شده توسط 25 سال پیش توسط زن و شوهر است که هنوز هم آن را اجرا کنید. آنها به نقطه گردیده است (در صورتی که شادی بخش) برای ناهار در هوای ازاد در فرش های ترکی و بالشتک تحت swaying درختان carob تبدیل شده است.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Family.raditions است عمیقا احترام در کشور و Thais میل طبیعی با کودکان است. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است.