هر چند شناخته شده برای مهمان نوازی خود، مردم محلی هنوز تردید از غربی ها - توریستی هستند یا در غیر این صورت.

نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. ساحل بعد از روستا نام و منابع کافی برای تفریح به گردشگران ارائه می دهد. گراند کانال کانال طولانی است که حق قابل اجرا از طریق شهرستان است. نمی توان محتاطانه به خانواده خود را همراه با این حال enticing سفر، صرفا برای شرایط تلاش به نظر می رسد ممکن است. هر چند شناخته شده برای مهمان نوازی خود، مردم محلی هستند هنوز تردید از غربی ها - توریستی و یا در غیر این صورت. تعطیلات به یونان به شما همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات بدهد. پایتخت داکا مسائل ترافیک عظیم رنج می برد. زمستان هم به لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی. با بسیاری از مناطق کوهستانی اسپانیا بزرگ است که آن را به تعطیلات زمستانی می آید.

Hotelli تازه uudeksi nimekseen "پوکت Boathouse" osana HPL هتل & Resortsin بوتیک مجموعه - putiikkihotellibrandia. Muita brandin ovat hotelleja کاسا دل دریا Langkawi کازا دل ریو ملاکا ja Lakehouse کامرون ارتفاعات. "مجموعه بوتیک - brandissamme در kyse palvelusta raataloidysta جعفر viihtymisesta vieraiden. Boathouse taydentaa hotelliperhettamme mukavasti"، HPL هتل & Resortsin puheenjohtaja استفان لاو toteaa. «تاما hankinta kuvastaa sitoutumistamme liiketoimintamme kehittamiseen جعفر Thaimaassa lahialueilla.» هتل های HPL & استراحتگاه vakuuttaa etta hotellin toiminta jatkuu normaalisti. "Vieraat voivat luottaa siihen، etta heidan aiemmin tekemansa varauksen ehdot جعفر olosuhteet sailyvat ennallaan. Otamme heidat lampimasti vastaan"، johtaja Boathouse Phuketin kertoo حداکثر چانه. Thaimaassa Phuketin lansirannikolla Katan hiekkarannalla sijaitseva hotelli aloitti toimintansa ravintolana yli 27 vuotta sitten. Hotellissa در 38 huonetta (sviitteja joista 11)، rantaklubi، kylpylaosasto، سالن غروب، palkittu viinikellari، baari جعفر suosittu Boathouse شراب & جلو پنجره - ravintola.

Http://www.prnewswire.com/news-releases/hpl-hotels--resorts-hankkii-omistukseensa-phuketin-kata-beach--rannalla-sijaitsevan-boathouse--hotellin-606128626.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تایلند است آن همه مشغول خیابان های رنگارنگ سواحل زیبا آسمان خراش ها مراکز خرید بهترین شب زندگی و برخی از سازه های شگفت انگیز و عبادت. اگر اقامت شما طول می کشد بیشتر چند روز، و سپس شما باید ساحل جمیرا دبی دریایی شهر بازدید و سافاری صحرا نیز هست. نیویورک یکی از شلوغ ترین شهرهای در جهان است. اگر شما اتفاق می افتد که آب و هوای شرجی و خورشید سوزان دادن فکر می کنم شما برنزه بسیار پرطرفدار از لحظه رسیدن شما را به لحظه شما را ترک همه است چه تعطیلات گرم است نقاط مورد، سپس شما کاملا اشتباه خواهد بود. سپس کوه جدول معروف است که باید ببینید. در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، که قمار بزرگ برای رفتن به است. ترکیه در جغرافیای متنوع بدان معنی است که شما می توانید انتظار تجربه چهار مختلف آب و هوای در یک روز. دره توسط رودخانه کلرادو حک شده است و بهترین آن را از بالا مشاهده شده. به طور خلاصه این مقصد یکی است که می تواند در انتخاب براي تابستان و تعطیلات زمستانی بسته به زمان از سال است.