شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.  اما، شما همیشه دریافت طبقه فوقانی Vip بالا تنها با رزرو با Ac.tour پوکت با سرعت قایق اجرا می شود به چانگ سدیم خلیج، ما صد پیچیده کوه جزایر عبور.

گردشگری در دان فی قادر به اجاره یک قایق برای دیدن نقطه زیبا بیرونی مانند مایا خلیج خلیج سارا لو کوو پله Hing Klang شتر سنگ وایکینگ غار یا تایلند جزیره باید. این بسته ویژه برای کسی که نیاز به اقامت تور جزیره خوب برای غواصی علاوه خوابگاه خوب به ارائه. هر آنچه که شما انجام دهید، ما را هر جا که هستید مطمئن مشتریان شما دایرکتوری جامع کسب و کار ما را می دهد شما تمام مشتریان نیاز به آنها را پیدا کنید. همچنین ماجراجویی تورهای مانند قایقرانی، قایق سواری در کوه پیمایی فیل در انتظار شما جهت اکتشاف... باید انجام دهید! شما تا به حال به دنبال آموزش ما وجود مشکل هر آنچه شما انتخاب کنید تا شده اند نمی. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه.

Bluffs Itseems بسیار زیبا با شنهای مروارید turquoisewaters و ردیف rockygreen واقعی. که ساحل خلیج مایا است و آن وجود داشته باشد. مشکل? هر کس می خواهد به آن را ببینید. عکس های اعتباری: http://www.walkabouttoursphuket.com/ خلیج مایا است همواره رای یکی از زیبا ترین سواحل در سیاره Baywas مایا محور برای فیلم برداری فیلم ساحل بازیگران لئوناردو دی کاپریو در سال 2000. از زمان ساخت اولین هالیوود خود این beachhas تبدیل Thailands محبوب ترین جاذبه. در اکثر روز شما می توانید تعداد در آن گردشگران تاخت و تاز کردن بودن. من به حال فرصتی برای مایا خلیج در اوائل سال جاری شده است. من برنامه ریزی یا من فقط خوش شانس بود، ساحل چشمگیری زیبا آرام و عملا خالی بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tinyhousegiantjourney.com/2016/11/30/maya-bay/

Yongkthesem یا خلیج نيكل – هر دو زیبا coves با صخره های مرجانی هستند. مایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.  اما، شما همیشه بالای طبقه فوقانی VIP تنها با رزرو با Ac.Tour پوکت با سرعت قایق اجرا می شود به چانگ سدیم خلیج کنید، ما صد پیچیده کوه جزایر عبور. که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما. پوکت بهشت بر روی زمین است. وب سایت می گوید که می خواهد به پوکت در 17.00. همچنین ماجراجویی تورهای مانند قایقرانی، قایق سواری در کوه پیمایی فیل در انتظار شما جهت اکتشاف...