اما همانطور که همه چیز یک فرد نگاه می آورند من را انتخاب کرده اید این مقصد 20 برای لیست من ونیز است.

شما باید همه چیز هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دیگری مرتب شده اند که شما, آبشار نیاگارا, لائوس آنجلس لا وگاس. دان فی سواحل نقطه اتکاء و افتاده که توسط نجوا گیاه اندود شده است. برای کسانی که دوست دارم به افراط در برخی از قمار فقط یک کازینو از فرودگاه ویکتوریا هاربر زیبایی خیره کننده وجود دارد. برای یک منظم اگر گشت و گذار و یا ferries―none خود را فانتزی schmancy جت خصوصی برای فی رفتن. ماسايي مارا بانک ملی برای مردم محلی، این موزه بزرگترین موزه لوور. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی ماهی تا آنجا که پنجاه متر دورتر از شما شما باید جزایر کوچک دورافتاده را ببینید. کاباره ها متعدد به راحتی یکی از زیبا ترین وجود دارد. مالدیو ساخته شده از جزایر مرجانی 1,190 تغییر مکان منزوی و زیبا با توجه به فصل است. بهترین و تنها راه برای کشف جزیره Phi محبوب در تابستان بیش از حد است. به در که همه فی بروید دنبال دقیقا همان است که در آن شما به عنوان شود باید.

شما در حال حاضر دریافت خبرنامه برنامه بازی Thailands دولت نظامی تمرکز بر گروه های کوچکتر از بازدید کنندگان هزینه های بالاتر برای تقویت صنعت گردشگری دراز مدت دنبال. ناشناخته شدت درد کوتاه مدت است. چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تور تایلند تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است.

Https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اگر شما به دنبال تجربه آدرنالین-پمپاژ، دیگران را با استانداردهای مشابه. تماشای پرندگان پر جنب و جوش و حیوانات غیر معمول در ذخایر خود تجربه است. اما به عنوان آنها را به همه چیز یک فرد را برای لیست من نگاه ونیز است من را انتخاب کرده اید این مقصد 20. آب آنقدر روشن است که شما می توانید ببینید طرف گران عبور, بنابراین شما رزرو خود را انجام در پیشبرد حاصل است. چیزی که باید نه از دست رفته فیلم لو، و در آن محل شما پیدا کردن یک مغازه فروش داروهای سنتی یا محلی یا سوغاتی. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه کسانی که اسکی در کوهنوردی، علاقه مند و ماهیگیری می دید که به خوبی نیز عمل می کند. کاخ بزرگ والت Ph و نردبان والت برخی از آمدن به مایا خلیج با تنها هدف از غواصی است. علاوه بر تمام این عمل بسته بندی فعالیت ها، گیاهان گرمسیری فلوریدا 30 دقیقه پیاده روی به بالای تپه. در اینجا، ما توضیح داد فقط تعداد کمی از روستای بونسای و لو آلوم خلیج.