هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3d از طریق هر ضربه قلم مو مسحور او کشیده شد.

طیف گسترده ای را متناسب با هر اولویت وجود دارد. ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. سپس ادامه بازدید کردن دولت از هنر اکریلیک تونل زیر آب است که به تقسیم 3 مناطق. ورزش های شدید و پرماجرا و هنرهای رزمی مانند بادسواری, بادبادک شبانه روزی, قایقرانی, غواصی،، قایقرانی پاراگراف یا بوکس تایلندی هستند اطراف با غلظت در Jomtien. طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است. کشف شگفت انگیز وقایع روزمره که مردم محلی را مسلم اما رمان ویژه به خارجی ها در نظر گرفته شده است. سپس ساکنان صخره های مرجانی در آکواریوم دریایی نمایش داده شده. ما شما را به بالی لی هال که ارائه می دهد نمایش تماشایی چه عظمت پاتایا خلیج است و فراتر از آن را. در حالی که انتهای جنوبی یکی از پاتایا را بزرگ شب-زندگی مناطق منطقه مرکزی ساحل منطقه خرید عمده است. داستان های عجیب و غریب و اشیاء از سراسر جهان جمع آوری می شود.

ما به شما برخی از بهترین معاملات سفر در دسترس بر روی وب سایت رزرو سفر بالا را. از رزرو اتاق های هتل ها فقط برای چند ساعت به دیدن جشنواره منقارشاخی در Nagaland این هفته معاملات سفر شگفت انگیز و می خواهید به سفر را به زودی خواهد شد. بازی کنید؟ اینجا چه weve چسب برای شما این هفته از شرکت های مختلف سفر کردم. همچنین نگاه کنید به بهترین مکان برای بازدید در دسامبر Kesari از فصل عروسی است در سریعاً Kesari زیادی در ماه عسل در تایلند برای تازه-weds ارائه شده است. معامله قادر به کاهش قیمت است و شما می توانید به صورت رزرو کنید تا به عنوان کم 51,000 تومان از بمبئی به تایلند عنوان قرارداد بسته است. برنامه سفر است شب های پنج و شش روز و بانکوک و پاتایا را پوشش می دهد. نکات برجسته این سفر شامل ماساژ تایلندی، شیشه پایین کشتی نشان می دهد فیل و کابل پرش از برج پاتایا در میان چیزهای دیگر. گشت و گذار و وعده های غذایی در بسته گنجانده شده است. کتاب در حال حاضر برای دسامبر و سال های آینده چقدر معامله. MakeMyTrip MakeMyTrip ارائه طیف cashback پیشنهادات در ساخت رزرو پرواز و هتل با استفاده از کارت شما است.

Http://www.india.com/travel/articles/travel-deals-of-the-week-air-tickets-for-rs-999-and-more/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تجربه ادامه مطلب... هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3D از طریق هر ضربه قلم مو مسحور خود کشیده می شد. دامنه گسترده ای از فعالیت های چنین گلف، خرید، کاباره را نشان می دهد، روستای فیل و ریپلی باور آن را یا نه موزه ناممکن تعطیلات پاتایا عمل بسته بندی شده است. مانند تمام مناطق رفت و آمد مکرر در تایلند، قیمت گذاری هتل بسیار فصلی است. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا. Jomtien نیز منطقه مسکونی عمده با هتل های کنار ساحل خانههای ییلاقی مجتمع آپارتمان و رستوران است. فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از! باز است هر روز از 09 a.m. - 9.00 بعد از ظهر از جمله ایام. 17.30 ساعت یا 19.00 ساعت روزمره تیفانی نمایش اولین نمایش کاباره هرگز واقعا زن نما در جنوب شرق آسیا است. پاتایا در خلیج ساحل شرقی تایلند, بانکوک به پاتایا تنها حدود 150 کیلومتری جنوب شرق منطقه است.