گردشگران بسیاری از جنبه تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده شده است.

اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است.

در طول این مدت جزایر بسیاری از بادهای مرطوب southwesterly که دادن مخلوطی از روز خشک و مرطوب آنهایی را دریافت کنید. دریا باقی می ماند C 29 گرم تمام طول سال. بازدید کنندگان با این حال، در این دوره آینده آن ارزان تر پیدا کنید. [ویرایش] جغرافیا هم مرز با دریای آندامان Krabi واقع شده 814 کیلومتری جنوب بانکوک و مساحت 4,708 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. جغرافياي آن کوهستانی ارتفاعات و دشت پوشش بیش از 130 جزیره کوچک و بزرگ و فراوان با جنگل های حرا شکسته است. جریان رودخانه Krabi 5 کیلومتر از طریق شهر و به دریای آندامان در Tambon پاک نم. Klongs (کانال) مانند Klong Pakasai، Klong Krabi Yai و Klong Krabi Noi, که سرچشمه از Krabis بلندترین کوه کوه Phanom Bencha وجود دارد. شمال: مرز با Phang آنگا و سورات تانی جنوبی: مرز با صفحه و شرق دریای آندامان: مرز با ناخون سی تهامارات غرب: مرز با Phang آنگا و آندامان دریا صحبت [ویرایش] شما می توانید در فارسی تنها در مناطق توریستی تر اگر چه چند کلمه تایلندی را در مفید کردن آهنگ مورد ضرب و شتم و بسیار خواهد بود قدردانی در هر نقطه. تعداد زبان های اروپایی دیگر در مغازه ها شیرجه با هواپیما [ویرایش] Krabi فرودگاه بین المللی (KBV) حدود 10 کیلومتر است از شهر حدود 15 کیلومتر از مرکز شهر، 40 کیلومتر از ننگ و 23 کیلومتری Yao بود سخن گفته شده است. تای ایرویز پروازهای مستقیم روزانه به/از بانکوک, به همین ترتیب هوا آسیا از کوالالامپور و بانکوک عمل.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Province

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار.