راهبان با احترام بزرگ تحت درمان قرار.

پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. راهبان با احترام زیادی درمان می شوند. هنگام سفر با ما در تایلند اقامت در پاسخ: تجربه دوستانه مهمان نوازی تایلندی در حالی که اقامت با یک خانواده محلی زندگی روش سنتی زندگی خودت ممکن است. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. به طور معمول، تور تایلند شروع و پایان در بانکوک، پایتخت این کشور.

با توجه به ارباب می تواند از تسهیلات برای بین $25 و 40 دلار در هر شب، پیدا کنید. هنگامی که وجود دارد، پخش زنده کاباره در Tropicana به دور از شما تعطیلات کوبا در بودجه نشان می دهد. 15. کانکون مقصد خورشید خیس می تواند از رسیدن برای مسافران بسیاری از سال نو در بودجه اما کانکون گزینه مقرون به صرفه است. سفر رفت و برگشت از لس آنجلس برای زیر 375 یا از شیکاگو برای حدود 260 پرواز. فراگیر و استراحتگاه لوکس در خصوص گران است اما شما می توانید پیدا Airbnb نرخ برای 50 دلار و یا کمتر. کانکون برای آن شب زنده داری شناخته می شود، بنابراین انتظار احزاب موسیقی زنده و رقص در تمام کافه ها و باشگاه ها در منطقه هتل. پرواز و هتل هزینه تغییر. قیمت گذاری در سفر برای بین دسامبر 28 و دی بر اساس.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. احترام به پادشاه نیز در تایلند است و به عنوان جهان طولانی ترین خدمت پادشاه اين رشد با هر سال سلطنت حماسی خود را به نظر می رسد. سازمان شریک قابل اعتماد در کشورهای جنوب شرق آسیا; و بهترین تجربه تعطیلات از طول عمر. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. به طور معمول، تور تایلند شروع و پایان در بانکوک، پایتخت این کشور. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی.