از آنجا که شنیدم، مورد Anantaras پادشاهان جام مسابقات چوگان فیل تشکر می خواستم برای رفتن.

یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. برنامه سفر خود را به ما بگویید و متخصص می خواهد در تماس تصویری: معرفی جوهر تایلند سفر به تایلند و فقط سواحل به دست جادویی و enthralling تجربه است. شهر مانند بانکوک و چیانگ مای بازار شب جالب است که ارزش بازدید دارند. ارواح محلی مکونگ ویسکی و رم دم سنگ محبوب، و بطری یخی محلی آبجو Singha طراوت در روز گرم و مرطوب است. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است.

امضاء باغ غاز که گذاشته تخم مرغ طلایی (آهسته پخته تخم مرغ با برگ طلا در لانه umami غنی از ردپاها و قارچ) قابل توجه ترین غذا خوردم همه سال بود. صبحانه فیل در Anantara در مسابقات (عکس از هابیل ان) پولو Watchingelephant پولو در تایلند اگر من تا به حال همه مون یک لیستی، این در آن شده اند. از آنجا که شنیدم درباره مسابقات چوگان جام پادشاهان Anantaras فیل ام می خواستند برای رفتن. در نهایت من بود. هنگامی که آنها خواب تا ورزش در اواخر 90s قطعات برابر غیر محتمل بازی حزب بدون توقف و جدی fund-raiser مسابقات در تمام وعده founderspolo بازیکنان پرست و ورزشی fansmade تحویل داده. آن دقیقا یک بازی سریع در حال حرکت است، اما می توانید عجیب و هیجان انگیز به عنوان بازیکن توپ را بدون هدف قرار دادن beingparamount رفاه legelephant لاغر. Anantara درد به درمان آن ورزشکاران خوب، از مراقبت های دامپزشکی به osteopath فیل به بوفه فیل باید طول می کشد. در یک جهان کامل، تمام فیل وحشی خواهد بود. که جهان وجود ندارد. و در این جهان با آن تخریب زیستگاه و اقتصاد گردشگری فیل (استثمار) کار Anantaras ارزشمند است. از زمان آغاز آن مسابقات بیش از 1.3 میلیون دلار برای حفاظت از فیل را برانگیخته است.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما به برخی از ویژگی های است که همه را به سفارشی برنامه سفر گنجانیده شده است، و مورد علاقه سواحل ما برجسته ارائه پایان شاعرانه به سفر خود را در جنوب شرق آسیا. Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. احترام به پادشاه نیز در تایلند است و به عنوان جهان طولانی ترین خدمت پادشاه اين رشد با هر سال سلطنت حماسی خود را به نظر می رسد.