تصویر از چپ به راست: Dayana بروک، Leonie Matos، Basedow سو، Bettiann اضافه، Mta Qld Bdm آنها شمال Nsw/وا Gorringe سالی، سوزی Myers، جودی اورت، شنی Sirianni، دانا فیلیپس و Valesa فرهنگی خدمات Consuelo، پرالس Gallego، که همراه گروه.

شما می توانید حتی هاپ در فیل و بازحمت حرکت کردن را از طریق جنگل. این شامل چنین مکان قابل توجه به عنوان خلیج مایا فیلم ساحل, و همچنین وایکینگ غار و میمون ساحل مشهور ساخته شده است. اما در حال حاضر، برق... تور سفر تور برای هر افرادی است که نیاز به کشف این محل مراتب نهان ساخته شده است. "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang سدیم خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •simian "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور چانگ Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده Na Phang خلیج تایلند. این بسته مناسب برای که دوست دارم انجام غواصی و قایقرانی در همان روز با خصوصی سرعت قایق سفر آرامش بخش و انعطاف پذیر، به ویژه مناسب برای Chiles دوست داشتنی... ما امیدواریم که که هر مسافر زمان زیادی مثل ما داشته باشد، این دلیل که ما ما تور. شرکت با مسئولیت محدود را شروع کرده اند و بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس کتاب عضو به طور کامل با مجوز سازمان گردشگری تایلند است. کتاب خط با بهترین نرخ و دریافت تاییدیه فورا. سفر ما روز غواصی & تورهای گردشی به جزایر Similan شگفت انگیز جزایر & فی با قایق سرعت خصوصی ترکیب.

فینالیست های قبلی Burnie Travelcentre برای خدمات پشتیبانی مشتری برجسته خود را شناخته شده است. 2016 برایان Pateman آژانس جایزه برای برنده تعالی کتی گرنجر و جوآن Pateman. اعضای MTA غوطه ور en Espana عضو از موبایل آژنس های مسافرتی (MTA) اخیرا بخشی در تور مطالعه عمیق و منحصر به فرد اسپانیا، سازمان یافته توسط دارای ذوق هنری عرضه کننده خدمات فرهنگی Valesa زمان. اسپانیا را از بالا به پا با بازديد به بارسلونا و مادرید، والنسیا و مالاگا و سویا و Ronda، پوشش برجسته از برنامه 10 روزه شامل: کلاس های آشپزی و شراب مزه در کاتالونیا، بازدید از موزه سالوادور Dalis، تور تمام روز از مادرید، موزه پیکاسو در Malagao و خیلی بیشتر! اسپانیایی مطالعه تور گروه در دنیا معروف به تورس و مستغلات کارخانه شراب سازی نزدیک به بارسلونا در نوامبر سال 2016 تصویر. تصویر از چپ به راست: Dayana بروک، Leonie Matos، Basedow سو، افزایش Bettiann، MTA QLD/شمالی bdm آنها NSW/وا Gorringe سالی، سوزی Myers، جودی اورت، شنی Sirianni، دانا فیلیپس و Valesa Consuelo خدمات فرهنگی پرالس Gallego که به همراه گروه. ۱۳۲۹ گردشگری نشانه 10 سال در کسب و کار با یک نگاه جدید تازه و وب سایت گردشگری ۱۳۲۹، نگاه با نام تجاری جدید این ماه در جشن دهمین سالگرد خود را راه اندازی rebranded است. جرمی Somers، طراح و مدیر خلاق مد نام تجاری ما هستند خوش تیپ, کمپین را به زندگی با نام تجاری جدید است که بهتر منعکس کننده روح پویا و خلاق این تیم امروز به ارمغان می آورد! و همچنین آیکون با نام تجاری جدید نگاه ۱۳۲۹ Tourisms جدید websiteoffers رویکرد تازه به مقصد نمایندگی و گردشگری بازاریابی ۱۳۲۹ که بیش از 10 سال گذشته تبدیل شده است. جنوب استرالیا شخصی سفر مدیران باید مقدار زیادی به جشن TravelManagers دوم نوامبر جلسه فصلنامه دولت در آدلاید هفته گذشته برگزار شد و جنوب استرالیا سفر شخصی مدیران (PTMs) به جشن بود! TravelManagers ملی کسب و کار مشارکت مدیریت Laister های سوزان ارائه شخصی سفر مدیر Bradtke مندی با او پنج سال جایزه نقطه عطف جنوبی استرالیا سفر شخصی مدیران عشق را در جلسه دولت نشان می دهد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.travelweekly.com.au/article/big-fat-agent-wrap-27/

Hong.y نور ستاره قایقرانی است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... انجام آنچه شما دوست ترین. بیشتر بدانید. در اینجا شما یک پیش نمایش از محبوب ترین تورهای موجود با توضیحات از آنچه همه درباره آنها داشته باشد. مردم مثل همیشه... این مخلوط شن و خورشید دریا و طبیعت روشن آب و ماهی و ریف مرجانی و ساحل است... در آمده و پیدا کردن. ما خیره کننده مشاهده گشت و گذار در طول مسیر، به کشف اسرار جلوگیری...