اگر پایان بالا در Md، حداقل سعی کنید مرغ سرخ شده Maclike سازمان ملل متحد با سالاد سبز Mcsomtam پاپایا.

The.ords "حکومت نظامی" سمی به دموکراسی های خارجی بودند اما از نظر گردشگری، سمی حتی بیشتر به خارجی سفر بیمه ارائه دهندگان، که کاهش به ارائه بیمه ملت بازدید از کسانی که تحت حکومت نظامی. در به شدت گردشگری مناطق اد، برخی از lowlifes ساخته اند scamming گردشگران به یک نوع هنر. پورنوگرافی و انتقاد از خانواده سلطنتی تایلند غیرقانونی است و دولت تایلند-فعالانه چیزی دسترسی وب سایت با این مطالب داخل و خارج از تایلند. شما ممکن است کارت SIMDD مجانی در بعضی از فرودگاه ها، مارک به عنوان سیم کارت موتور سیکلت و 5 دقیقه مکالمه مجانی بازگشت به خانه از جمله دست. اگر شما تا پایان در MD، حداقل سعی کنید مرغ يک Maclike سرخ کرده با McSomTam پاپایا سبز سالاد. Beers حق بیمه تمایل به کمی ضعیف تر از آبجو محلی پر قدرت و حدود 10 تا 20 درصد گران تر. این شامل بسیاری از مواد تشکیل دهنده مانند برنج چسبناک و لوبیا سیاه و سفید و موز و نارگیل، و غیره. اگر کارت اعتباری را می توانید به سادگی بالا خط بالا.

برخورد حیوانات وحشی در تایلند 25 نوامبر، 2017 departs. هزینه از $3720 (به جز airfares بین المللی). برخوردهای حیوانات در رومانی این ماجرا روز 11 شده شامل بازدید از پناهگاه خرس در Brasov و پناهگاه سگ در Constanta، هر دو جهان حیوانات حمایت حمایت. پیاده روی روز کاوش خیره کننده از مناظر کوهستان، جنگل عمیق و حفظ mediaeval شهر ترانسیلوانیا جمله معروف قلعه سبوس، از طریق فرهنگ عامه به شخصیت ساختگی دراکولا متصل وجود دارد. برخوردهای حیوانات در رومانی بخارست در 14 ماه مه، 2017 departs. هزینه از $2699 (به جز airfares بین المللی). بیشتر برخورد حیوانات وحشی در بازدید از کنیا خواندن برخی از نيروهای پایدار ترین پارک های ملی و conservancies در این ماجرا روز 11. حیات وحش رؤیت فراوان و طبیعی است. مسافران می توانید انتظار برای دیدن اورنگوتان (سفید سیاه و سفید, شمال و جنوب سفید), شیر, یوزپلنگ, گریزان پلنگ، کفتار، شغال پشت سیاه، سیاهگوش، فاکس بت گوش دار، سگ وحشی آفریقایی، فیل، گورخر، فلامینگو، بز کوهی، زرافه، ایمپالا، خدنگ، جوجه تیغی، بابون زرد و خال خال. نقطه اوج این ماجرا در یتیم خانه فیل Sheldrick دیوید & دافنه.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://finance.yahoo.com/news/amazing-trips-help-wildlife-110000554.html

اسحاق A.lassic غذا: پم Dom پاپایا سالاد سالاد گوشت بارب و برنج چسبناک در مورد تنها چیزی تایلندی سالاد سیب زمینی ยำ شده مشترک با انواع غربی که آنها هر دو در سبزیجات خام بر اساس. جنوب، عمیق تر در تنگه ایرا با آب و هوای گرمسیری موسمی آن بالا رفتن درجه حرارت در طول سال به شناور حدود 31 سانتیگراد با تنها یک افزایش مشخص در بارش در طول فصول بارانی تمایل. ناوگان و خاموش پایه محکم شده است اما تا اواخر 2010 آنها دوباره پرواز کنید. شرکت ها و مدارس به دست آوردن ویزا و اجازه کار کارکنان کمک باید اما برخی از مدارس ترس کار اضافی در شرکت. بازدید کنندگان بسیاری از بانوان جوان تایلندی مسلح به کلیپ بورد و لبخند به ملیت خود را اغلب با کنار در امتداد خطوط از "لطفا من را برای کسب 30 bahs کمک" خودروی روبرو می شوند. به خرید چیزی بیرون و پیدا کردن کسی که خرید مورد همان نصف یا یک سوم آنچه به شما پرداخت غیر معمول و یا حتی کمتر نیست. موز در شیر نارگیل به خرید و آشپزی آسان است. Suvarnabhumi - Suwannapoom - که نمونه ای.