• برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع.

The.pium ممکن است رفته است اما رنگ نشده و بازار ارائه انواع صنایع دستی محلی شگفت انگیز. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. Ayutthaya گل رز به برجسته به عنوان پایتخت جدید در قرن 14 و نیروگاه جنوب شرق آسیا به عنوان یکی از مراکز مهم تجاری در جهان در نظر گرفته شد. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. جوامع مبتنی بر کشاورزی مثل برنج رشد ساکنان سیام تایلند به اوایل قرن ششم.

بنابراین، به نظر می رسد صحت توسط افراد تعامل با و تفسیر محیط اجتماعی و فیزیکی ساخته شده است. یکی می تواند استدلال می کنند که تجربه معتبر گردشگری يک تناقض درخود است. هنگامی که مکان و یا تجارب کشف و جمعیت گردشگران، آنها نهایت خواست گردشگران خود و فرصت های اقتصادی این را برای ارائه دهندگان ارائه تغییر. هنگامی که یک مکان ساختگی می شود به منظور فروش خود را به مصرف کنندگان و مردم محلی و فرهنگ به دستکاری و استثمار را افشا می حضور گردشگری به Disneyfication می شود. و به این ترتیب ادامه جستجوی گردشگران صحت. رویترز/دانیل Munoz شرکت خلقت آن ندارد به این ترتیب هر چند: استراتژی شرکت ایجاد یک جایگزین جذاب در جستجو برای صحت را ارائه می دهد. تحت این استراتژی ارزش کمک گردشگران برای ساخت تجربه خود را با تعامل با یکدیگر، ارائه دهنده خدمات گردشگری و همچنین مردم محلی ایجاد می شود. اپراتورهای گردشگری در بسیاری از کشورها در حال حاضر ارائه انواع محصولات گردشگری که ایجاد یک تجربه معتبر گردشگری. به عنوان مثال، در استرالیا، گردشگران در فعالیت های گردشگری بومی مانند جشنواره های سنتی و موسقی تورهای همراه با بومیان استرالیا شرکت می کنند.

Http://www.businessinsider.com/tourism-authentic-village-kidlington-england-2016-11?utm_source=feedburner&utm_medium=referral شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در هر فرد با دو زمین هزینه لطفا انتخاب کنید سطح اشغال برای جزئیات برنامه سفر که هستیم: گروهی از کارشناسان واقعی و مسافران با اشتیاق برای تایلند بیش از 25 سال در تجارت گردشگری رفتن تایلند تورهای شرکت با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. مدرن باستان در Ayuthaya به ملاقات می کند. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف. سفر با متهور کمی متفاوت است. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی.