Amangiri رفت و آمد مکرر، یوتا، ایالات متحده آمریکا رفت و آمد مکرر Amangiri واقع در دره نقطه یوتا است شاهکار ظرافت مشخصه که این واقعیت است که رفت و آمد مکرر در اطراف استخر ساخته شده است.

محدوده فعالیت از دیدن شکاف های آتشفشانی در بستر دریا به سواری غواصی و زیر دریایی. زمستان هم به لذت بردن از برخی از بزرگ، با بسیاری از رشته کوه های اطراف که ارائه این ورزش تفریحی اسکی. این نیز اتفاق می افتد که کودکان می تواند لذت بردن از سفر در ثانی گوزن شمالی به یکی از بهترین نقاط تعطیلات برای کودکان و نوجوانان و بازديد به Korvatunturi جایی که بابا نوئل زندگی گفت. هر ساحل شما چیز خاصی را ارائه دهد. پناهگاه اسکالا خلوت، تانزانیا منبع تصویر: پناهگاه خلوت محراب اسکالا خلوت هتل دوستدار محیط زیست واقع در Tarangire پارک ملی تانزانیا است. Badeschiff، برلین استخر داخل رودخانه است که یکی از ایده های منحصر به فرد تا کنون شود. اما اول، ما می بینیم صفحه 10. استخر شناور در دریاچه کودکان زیر 12 سال مجاز نیست و با راحتی جکوزی پیوست شده لوکس در دسترس است. لیوبلیانا سرمايه است خانه را به بسیاری از (هنر) ساختمان های نو و باروک. سختی پاسخ که دوست من.

البته مقصد عجیب و غریب مانند قطب جنوب و ساموآ هستند اما سپس رفت و آمد وجود دارد cakewalk ندارد. همه این ها و بسیاری دیگر اینجا برای شما فهرست شده اند. این هتل خانه استخر پشت بام Skye نوار است که معروف برای نمایش منظره فوق العاده آن است. جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری، همیشه در حال تغییر از مناظر، آسمان خراش، شالیزارهای برنج و فرهنگ های رنگارنگ; این همه آنها را، و به نظر می رسد انسان ذات زندگی در جنوب شرق آسیا و رقص زندگی برای لحن طبیعت را جشن می گیرد. تنها ارائه دنیدن شناخته شده به عنوان مستعمره قدیمی ترین زلاند نو مستعمره albatross سرزمین اصلی در جهان همراه با مهر و موم خز و پنگوئن چشم زرد. Amangiri رفت و آمد مکرر، یوتا، ایالات متحده آمریکا Amangiri توچال واقع در دره نقطه یوتا است شاهکار ظرافت مشخصه که این واقعیت است که رفت و آمد مکرر در اطراف استخر ساخته شده است. قدیمیترین توریستی ضبط شده در نقطه در بالی saner بود. میلفورد فلات در جزیره جنوبی اتفاق می افتد به توریستی معروف ترین نقطه.