Nullجشن بر روی انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان اغراق یارو معروف بهشت!.

ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. قطعا ارزش آن! سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. 5. بهشت یارو این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. لوآو یارو بهشت در زیبا شرکت Olin توچال برگزار می شود و مارینا منطقه ای که فقط چند سال پیش بود یک منطقه بی ثمر پورت های صنعتی و تجاری در نزدیکی پایگاه نظامی فعال.

جوانی درمان افزایش است پادزهر مناسب برای کسانی که مبتلا به کم انرژی و تاخیر جت. زمین درمان تعادل بدن، ذهن و خلق و خوی و آرام درمان انتشار تنش عضلانی، رفع اضطراب و شارژ ذهن. پیشنهاد درمان سم زدایی کامل پاک کردن. مهمان نیز درمان در فضای باز در غرفه مطبوع آبگرم استخر لذت ببرید. AVANIFit در عناصر سبک زندگی است که ترویج بدن سالم و ذهن سالم و تفریحگاه 2000 متر مربع باشگاه تناسب اندام با امکانات متشکل از استودیو هوازی، طیف گسترده ای از تجهیزات قلبی عروقی و قدرت ماشین و وزن آزاد و دو floodlit تنیس دادگاه اجازه می دهد مهمان به نگه دارید تا روال تناسب اندام خود را در حالی که در تعطیلات و یا کسب و کار است. کلاس های ورزش روزانه یوگا، پیلاتیز و تای بوکس را شامل می شود. مجموعه در داخل باغ سرسبز 650 متر مربع فضای باز بزرگسالان و کودکان استخر با جکوزی غوطه استخر آب درمانی است. واقع در قلب از پاتایا و مشرف به ساحل رفت و آمد مکرر است فقط دقیقه فاصله نقاط مهم شهر و رویال پلازا باغ متصل است. بازار سرگرمی این فروشگاه های خرده فروشی و دستگاه های بازی خانوادگی را به ارمغان می آورد و تجربه با هم زیر یک سقف. انتخاب رستوران شامل Benihana مشهور جهان که در آن مهمان می تواند 'eatertainment' اطراف Teppanyaki ناهارخوری سبک لذت ببرید. بازار سرگرمی خانواده صورت ریپلی را باور آن یا نه موزه از فرض عجیب و غریب می یابد ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی, ریپلی در 4 D تئاتر حرکت و ریپلی را بی نهایت پیچ و خم می آید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.thaipr.net/travel/736052

برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. بسته بهشت یارو ارکیده لوآو بوفه شما را به کم لوکس بیشتر از بسته اولیه درمان می کند. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8-بهشت لوآو یارو در زیبا شرکت Olin توچال برگزار می شود و مارینا منطقه ای که فقط چند سال پیش بود یک منطقه بی ثمر پورت های صنعتی و تجاری در نزدیکی پایگاه نظامی فعال. به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3.