Nullnullnullپیدا کردن سال نو بسته های شامل سرگرمی و غذا و نوشیدنی و اتاق های هتل در 279 $ برای دو و یا دریافت بلیط به یکی از بسیاری از احزاب عمومی.

سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. مقدار زیادی از فقط در مورد همه چیز از طراوت و چالاکی بانکوک به روستاهای دهستان و قبایل تپه به جزایر جنوب روستایی ارائه تایلند مرتب از محل شما یک بار بازدید و طولانی برای برای همیشه لطفا برای است. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر عیار سنگ آهک است. بانکوک بود سپس به نام سرمايه توسط Chakri عمومی که رم من - اولین پادشاه سلسله کولی. به عنوان نسل جوان Thais دمکراتيک تر با نفوذ اندیشه های غربی، از طریق اینترنت و سایر اشکال رسانه و غربى تبدیل، برخی از روش های سنتی از زندگی به مرگ، به خصوص در شهرهای بزرگ ظاهر می شود. پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است. Massa مرد غذا کاری Kaeng Matsaman A با ریشه های اسلامی، کاری پر کردن این به طور سنتی شیر نارگیل و سیب زمینی و گوشت گاو و برگ سرخ و بادام زمینی اگر ماندن در ساحل و یا در یکی از جزایر، حتما بسیاری از وفور از غذاهای دریایی تازه را در ارائه ویژگی های.

همانطور که با دیگر مقصد گرم در سال جدید هتل ارزان در سن دیگو هستند. Airbnb اتاق برای اجاره برای زیر $75، با این حال. مرکز شهر بنابراین شما می توانید Uber سریع به جشن را دنبال مکان. 8. برمودا برای جشن سال نو گرمتر پرواز بدون توقف و به سفر رفت و برگشت از بوستون به برمودا برای $556. کمبریج سواحل توچال & اسپا ارائه می دهد اتاق برای 240 دلار یا بیشتر، در حالی که سوت هامپتون فیرمونت اتاق نزدیک به 180 $ است. وجود دارد, بازدید کنندگان و مردم محلی پیاز در میدان پادشاهان رها و در موسیقی، غذا اصطبل و رفتار از فروشندگان دیگر است. 9. آستین، آستین تگزاس شروع هتل در 80 دلار در هر شب و رفت و برگشت پرواز از دنور شروع در $212. پیدا کردن بسته های سال نو از جمله سرگرمی غذا، نوشیدنی و هتل اتاق برای 279 $ برای دو و یا دریافت بلیط به یکی از بسیاری از احزاب عمومی. نئون طلا رقص حزب شروع بلیط 50 $ و هزینه های Speakeasys باش سال نو افسانه ای 49 دلار برای پذیرش عمومی.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است. شما در بهترین مکان برای اقامت و بازدید, بر اساس سلیقه شما توصیه می کنیم می توانید تا شما دریافت بیشتر از سفر خود را، که آیا شما به دنبال ماجراجویی، سواحل یا فرهنگ. گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان. هنگام سفر با ما در تایلند اقامت در پاسخ: تجربه دوستانه مهمان نوازی تایلندی در حالی که اقامت با یک خانواده محلی زندگی روش سنتی زندگی خودت ممکن است. این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است. آیا شما در سفر توسط tuk-tuk از طریق خیابان های دیوانه, دوچرخه سواری در امتداد جاده پشت و یا مصرف درازمدت از طریق khlongs، سفر در بانکوک قطعا نیم سرگرم کننده است. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. در امتداد ساحل، شما خواب آلود روستا که در آن شما می توانید تماشا ماهیگیران محلی آوردن روز گرفتن در حالی که جزایر سنگ آهک بسیار زیادی از دریا برای پاداش cruises را پیدا کنید.